CHiPs: Maanteepatrull / Chips

Esilinastus Eestis - 24-03-2017
Režissöör: Dax Shepard
Stsenarist: Dax Shepard
Näitlejad: Dax Shepard, Kristen Bell, Vincent D'Onofrio, Michael Peña
Kirjeldus:
Warner Bros. Picturesi märulikomöödia “ChiPs” peaosades on Dax Shepard (“Sündmuskohalt põgenemine”, telesari “Parenthood”) ja Michael Peña (“Marslane”). Shepard ka lavastas enda kirjutatud stsenaariumi, mille aluseks on Rick Rosneri loodud 1970ndate populaarse telesarja tegelased.

Jon Baker (Shepard) ja Frank “Ponch” Poncherello (Peña) on äsja Los Angeleses California maanteepolitseisse (CHP) väga erinevatel põhjustel tööle asunud. Baker on endine profimootorrattur, kes üritab oma elu ja abielu joonde saada. Poncherello on ennast täis salaagent, kes uurib mitme miljoni dollari suurust röövi, mille sooritajad võisid olla CHP-st.

Kogemusteta kollanokk ja karm proff peavad meeskonnana töötama, kuigi neil on keeruline läbi saada. Kuid nende partnerlus võib siiski õnnestuda, kui Bakeri ratturi oskused Ponchi tänavatarkusega ühendada… Juhul, kui nad teineteist selle käigus hulluks ei aja.

Filmis teevad veel kaasa Rosa Salazar (“Lahkulööja sari: Mässaja”), Adam Brody (“Think Like a Man Too”), Kristen Bell (“Veronica Mars”) ja Vincent D’Onofrio (“Jurassic World: Sauruste maailm”).

Andrew Panay (“Earth to Echo”, “Pulmakütid”), kes oli Shepardi režissööridebüüdi “Sündmuskohalt põgenemise” produtsent, on seekord ühendanud jõud Raci Mehtaga (“Ole tugev!”) Panay Filmsi firma nime all. Tegevprodutsendid on Robert J. Dohrmann, Nate Tuck, Rick Rosner, Michael Peña ja Dax Shepard.

Shepardil aitasid filmi ekraanile tuua operaator Mitchell Amundsen (“Nüüd sa näed mind”),  kunstnik Maher Ahmad (“Ole tugev!”), monteerija Dan Lebental (“Sipelgamees”) ja kostüümikunstnik Diane Crooke (telesari “Parenthood”).

Warner Bros. Picturesi toodetud ja Warner Bros. Pictures, Warner Bros. Entertainmenti levitatav film “ChiPs” jõuab kinodesse alates 24. märtsist 2017.
Žanr: komöödia / Keel: ENG /

Sulle võib veel meeldida:

21 Jump Street
2012 
22 Jump Street
2014