See on alles algus / Just Getting Started

Esilinastus Eestis - 15-12-2017
Režissöör: Ron Shelton
Stsenarist: Ron Shelton
Näitlejad: Morgan Freeman, Joe Pantoliano, Tommy Lee Jones, Rene Russo, Glenne Headly
Kirjeldus:
„Topsiku“ ja „Bull Durhami“ stsenarist ja lavastaja Ron Shelton toob ekraanile uue komöödia „See on alles algus“. Peaosas kehastab Morgan Freeman („Stiilne lahkumine“, „Nüüd sa näed mind 1–2 “) Duke Diverit, kes on Palm Springsis asuva luksuskuurordi Villa Capri muretu juhataja.

Diveril võib küll salapärane minevik olla, kuid ta oskab seista selle eest, et kuurordikülastajate elu oleks üks suur lakkamatu pidu. Kuid asutuse status quo hakkab muutuma, kui kuurorti saabub endisest sõjaväelasest hurmur Leo (Tommy Lee Jones „Ei ole maad vanadele meestele“, „Mehed mustad 1–3“), kes hakkab Duke’iga võistlema nii alfaisase koha kui ka uue külastaja Suzie (Rene Russo „Öö kutse“, „Eakas algaja“) kiindumuse eest. Kui Duke’i minevik talle äkitselt järele jõuab, peavad rivaalid oma erimeelsustest üle saama ning peatama koos selle, kes Duke’i elu kallale kipub, ning päästma ühtlasi ka Villa Capri.

Broad Green Picturesi „See on alles algus“ kirjutas ja lavastas Ron Shelton („Pahad poisid 2“), produtseerisid Steve Richards („Otselend“) ja Bill Gerber („Gran Torino“) ning lisaks peaosalistele astuvad filmis üles Jane Seymour („Agent 007: Ela ja lase teistel surra“), George Wallace („Ladykillers – surm vanamoorile!), Joe Pantoliano („Memento“, „Matrix“), Glenne Headly („Don Jon“), Sheryl Lee Ralph (teleseriaal „MacGyver“), Graham Beckel („Ööloomad“) ja Elizabeth Ashley (teleseriaal „Treme“).
Žanr: komöödia, märul /
See on alles algus
See on alles algus
See on alles algus
See on alles algus