Smurfid: Kadunud külake / Smurfs The Lost Village

Esilinastus Eestis - 31-03-2017
Režissöör: Kelly Asbury
Produtsent: Jordan Kerner
Stsenarist: David Ronn, Karey Kirkpatrick, Stacey Harman, Chris Poche, Pamela Ribon, Jay Scherick
Kirjeldus:
Smurfide uusimas täispikas animafilmis satub Smurfiina ja ta parimate sõprade Taibu, Koba ja Jõmmi kätte kaart, mis juhatab nad põnevale seiklusele maagilistest olendidest kihavasse Keelatud Metsa, et leida enne kurja võlurit Gargameli kadunud küla. Smurfid asuvad pööraselt ohtlikule teekonnale, mille lõpus avastatakse smurfide ajaloo suurim saladus!

Columbia Pictures toob ühes LStar Capitali, Wanda Picturesi ja Kerner Entertainment Companyga ekraanidele Sony Picturesi animafilmi „Smurfid: kadunud külake”. Originaal versioonis on tegelastele hääle andnud Demi Lovato, Rainn Wilson, Joe Manganiello, Jack McBrayer, Danny Pudi, Michelle Rodriguez, Ellie Kemper, Ariel Winter, Mandy Patinkin ja Julia Roberts. Režissöör on Kelly Asbury.  Produtsendid on Jordan Kerner ja Mary Ellen Bauder Andrews.  Stsenaariumi autorid on Stacey Harman ja Pamela Ribon.  Filmi aluseks on Peyo tegelased ja looming. Tegevprodutsendid on Raja Gosnell ja Ben Waisbren.  Helilooja on Christopher Lennertz. Graafika ja animatsioonid on loonud Sony Pictures Imageworks Inc. Laulu „Ma olen daam” esitab Meghan Trainor.

Filmis andsid tegelastele hääle eesti näitlejad: Maiken Schmidt, Märt Avandi, Märt Pius, Mart Müürisepp Tarvo Sõmer, Rene Soom, Helena Pruuli, Katrin Pärn, Merle Palmiste, Lauri Saatpalu, Lauri Pedaja, Grete Klein, Kristel Aaslaid ja paljud teised.
Žanr: animatsioon, kogupere / Keel: eesti /
Smurfid: Kadunud külake
Smurfid: Kadunud külake
Smurfid: Kadunud külake
Smurfid: Kadunud külake

Sulle võib veel meeldida:

Smurfid
2011 
Smurfid 2
2013