Lego® Ninjago® film / The LEGO Ninjago Movie

Esilinastus Eestis - 22-09-2017
Režissöör: Charlie Bean, Paul Fisher, Bob Logan
Stsenarist: Paul Fisher, Bob Logan, Hilary Winston
Näitlejad: Jackie Chan, Justin Theroux, Dave Franco, Olivia Munn
Kirjeldus:
Uus Warner Brothersi animaseiklus „Lego Ninjago film“.

Selles suure ekraani Ninjago seikluses kutsub lahing Ninjago City pärast võitlusesse noore Lloydi ehk Rohelise Ninja, kes võtab kaasa oma sõbrad, kes kõik on salajased sõdalased ja Lego meisterehitajad. Vaimuka ja targa kung fu õpetaja Wu juhendamisel peavad nad alistama kurja sõjapealiku Garmaddoni ehk Maailma Halvima Tüübi, kes on ühtlasi ka Lloydi isa. Selles võimsas heitluses lähevad kokku erinevad lahingurüüd ning isa ja poeg, ning see vihane, kuid distsiplineerimata meeskond kaasaegseid ninja’sid peab õppima egosid valitsema ja koos tegutsema, et valla päästa oma tõeline jõud.

„Lego Ninjago film“ on Charlie Beani („Tron: Uprising“) esimene täispikk film. Selle produtsendid on Dan Lin, Phil Lord, Christopher Miller ja Roy Lee, kes tegid varem koos ülemaailmse kassahiti „LEGO film“, ning Maryann Garger („Vesi peale“). Vastutavad produtsendid on Chris McKay, Seth Grahame-Smith, Jill Wilfert ja Keith Malone. LEGO mänguasjadel põhineva stsenaariumi kirjutasid Hilary Winston, Bob Logan ja Paul Fisher; loo autoriks on Kevin Hageman, Dan Hageman, Hilary Winston, Bob Logan ja Paul Fisher.

Warner Bros. Pictures ja Warner Animation Group koostöös LEGO Systemi ning Lin Pictures/Lord Miller/Vertigo Entertainment Productionsiga levitab filmi kogu maailmas Warner Bros. Picturesi ja Warner Bros. Entertainment Company kaudu.

Film on dubleeritud eesti keelde dubleerimisstuudios Industrial Productions. Dublaažirežissöör on Oleg Davidovich, dublaažiprodutsent Andrus Kasesalu.
Žanr: animatsioon, seiklus, märul /