T
Žanr: animatsioon
/

Auhtanian ja kolm musketäri / Dogtanian and the Three Muskehounds

Esilinastus Eestis : 01-10-2021
Režissöör: Toni García
Stsenarist: Doug Langdale
Kirjeldus:
Auhtanian on auahne noor mõõgamees, kes unistab kangelaseks saamisest ja legendaarsete musketärikoertega liitumisest. Kui ta on oma oskusi näidanud ja nende usalduse võitnud, tuleb temal ja kolmel musketäril kuningat nurjatu kardinal Richelieu võimu haaramise salasepitsuste eest kaitsta. Kas kardinal võidab ja saab võimule või suudavad Auhtanian ja ta uued sõbrad kurja plaani nurjata, enne kui on hilja? Üks kõigi...Loe edasi >
Kirjeldus:
Auhtanian on auahne noor mõõgamees, kes unistab kangelaseks saamisest ja legendaarsete musketärikoertega liitumisest. Kui ta on oma oskusi näidanud ja nende usalduse võitnud, tuleb temal ja kolmel musketäril kuningat nurjatu kardinal Richelieu võimu haaramise salasepitsuste eest kaitsta. Kas kardinal võidab ja saab võimule või suudavad Auhtanian ja ta uued sõbrad kurja plaani nurjata, enne kui on hilja? Üks kõigi ja kõik ühe eest!

Claudio Biem Boydi loodud armastatud animasarjal põhineva ja Alexandre Dumas’ kuulsast romaanist inspiratsiooni saanud „AUHTANIANI JA KOLM MUSKETÄRI” toob kinolinale hinnatud animatsioonide stsenarist Doug Langdale („The Adventures of Puss in Boots”, „Elu raamat”).

Seiklusliku kogupere animafilmi eestikeelses versioonis andsid filmitegelastele oma hääle Christopher Rajaveer (Auhtanian), Priit Öövel (Porthos), Merit Männiste (Juliette), Kristriine Truu (Milady), Toomas Krall (Athos), Emil Rutiku (Aramis) jt.
Tagasi >
Auhtanian ja kolm musketäri
Auhtanian ja kolm musketäri
Auhtanian ja kolm musketäri
Auhtanian ja kolm musketäri
Tallinn]Apollo_Kino_Mustamäe]https://www.apollokino.ee/event/4277/title/auhtanian_ja_kolm_musket%C3%A4ri/