Žanr: draama, komöödia, kogupere
/

Koera elu mõte / Dog's Purpose

Esilinastus Eestis : 24-02-2017
Režissöör: Lasse Hallström
Produtsent: Gavin Polone, Alan C. Blomquist, Mark Sourian, Darren Reagan
Stsenarist: Cathryn Michon, W. Bruce Cameron
Näitlejad: Dennis Quaid, Britt Robertson, Josh Gad, Peggy Lipton, Juliet Rylance, K.J. Apa
Keel: Inglise /
Kirjeldus:
Lasse Hallströmi („Siidrimaja seadused”, „Kallis John”, „Saja sammu teekond”) lavastatud „Koera elu mõte” põhineb W. Bruce Cameroni armastatud bestselleril, mis jutustab ühe pühendunud koera (hääle andis Josh Gad, „Lumekuninganna ja igavene talv”, „Jobs”) südamliku ja üllatava loo. Koer leiab oma eksistentsi mõtte inimeste eludes, keda ta naerma ja armastama...Loe edasi >
Kirjeldus:
Lasse Hallströmi („Siidrimaja seadused”, „Kallis John”, „Saja sammu teekond”) lavastatud „Koera elu mõte” põhineb W. Bruce Cameroni armastatud bestselleril, mis jutustab ühe pühendunud koera (hääle andis Josh Gad, „Lumekuninganna ja igavene talv”, „Jobs”) südamliku ja üllatava loo. Koer leiab oma eksistentsi mõtte inimeste eludes, keda ta naerma ja armastama õpetab. Koera vaatenurgast jutustatud perefilmis astuvad üles Dennis Quaid („Päev pärast homset”), Britt Robertson („Tulevikumaa”), K.J. Apa (telesarjast „Cul De Sac”), John Ortiz („Steve Jobs”), Juliet Rylance (telesarjast „American Gothic”), Luke Kirby (telesarjast „Hea naine”), Peggy Lipton („Kõik algas Roomas”) ja Pooch Hall (telesarjast „Pintsaklipslased”).

„Koera elu mõtte” produtsent on Gavin Polone („Tere tulemast Zombimaale”, telesari „Gilmore’i tüdrukud”). Amblin Entertainmenti ja Walden Media filmi tegevprodutsendid on Alan Blomquist ja Mark Sourian.
Tagasi >
Koera elu mõte
Koera elu mõte
Koera elu mõte
Koera elu mõte
Sulle võib veel meeldida:

Marley ja Mina

Esilinastus Eestis
01-01-1970 
Loe edasi