Aasia hullult rikkad / Crazy Rich Asians

Esilinastus Eestis - 19-10-2018
Režissöör: Jon M. Chu
Stsenarist: Peter Chiarelli
Näitlejad: Michelle Yeoh, Ken Jeong, Awkwafina, Constance Wu, Henry Golding, Gemma Chan
Kirjeldus:
Kevin Kwani üleilmsel bestselleril põhineva tänapäevase romantilise komöödia “Aasia hullult rikkad” lavastaja on John M. Chu (“Nüüd sa näed mind 2”).

Lugu räägib newyorklasest Rachel Chust (Constance Wu), kes läheb oma kauaaegse poiss-sõbra Nick Youngiga (Henry Golding) mehe parima sõbra pulma Singapuri. Esmakordsest Aasia külastusest elevil ja Nicki perega kohtumise ees hirmu tundvale Rachelile saab ootamatult selgeks, et Nick pole oma elu tähtsamaid detaile paljastanud. Ta on nimelt riigi ühe rikkaima pere järeltulija ja ka enim ihaldatud poissmehi. Nicki kaaslasena saab Rachelist armukadedate peoloomade ja Nicki hukkamõistva ema (Michelle Yeoh) sihtmärk.

Naljakas ja romantilises loos, millega vaatajad end samastada saavad, selgub peagi, et armastusest pöörasem on ainult perekond.

Filmis “Aasia hullult rikkad” astuvad üles rahvusvahelised staarid – Constance Wu (“Värskelt maabunud”), Gemma Chan (“Humans”), Lisa Lu (“2012”) , Awkwafina (“Oceani 8”, “Neetud naabrid 2”), Ken Jeong (“Pohmaka” filmid) ja Michelle Yeoh (“Star Trek: Discovery”, “Tiiger ja draakon”). Paljude näitlejatega filmis teeb oma filmidebüüdi Henry Golding, lisaks osalevad Sonoya Mizuno („La La Land: California unistused”), Chris Pang (“Marco Polo”), Jimmy O. Yang (“Silicon Valley”), koomik Ronny Chieng (“The Daily Show”), Remy Hii (“Marco Polo”) ja Nico Santos (“Superstore”).

Filmi produtsendid on Color Force’i Nina Jacobson (“Näljamängude” filmid) ja Brad Simpson (“Z maailmasõda”) ning Ivanhoe Picturesist John Penotti (“Läbi tule ja vee”). Tegevprodutsendid on Tim Coddington, Kevin Kwan, Robert Friedland ja Sidney Kimmel. Kwani romaanil “Aasia hullult rikkad” põhineva stsenaariumi autorid on Peter Chiarelli ja Adele Lim.

Loovmeeskonda kuulusid operaator Vanja Černjul (“Marco Polo”), kunstnik-lavastaja Nelson Coates (“Viiskümmend tumedamat varjundit”), kostüümikunstnik Mary Vogt (“Kong: Pealuu saar”) ja monteerija Myron Kerstein (“Stiilne lahkumine”). Muusika looja on Brian Tyler (“Tasujad: Ultroni ajastu”).

“Aasia hullult rikkad” filmiti Singapuris ja Malaisias.

Color Force/Ivanhoe Pictures/Electric Somewhere’i toodetud Jon M. Chu filmi “Aasia hullult rikkad” toob ekraanidele Warner Bros. Pictures koostöös SK Globali ja Starlight Culture’iga. Filmi levitaja on kõikjal maailmas Warner Bros. Pictures, Warner Entertainment Company
Žanr: romantiline komöödia /
Aasia hullult rikkad
Aasia hullult rikkad
Aasia hullult rikkad
Aasia hullult rikkad