Žanr: seiklus, märul
/

Godzilla II: koletiste kuningas / Godzilla II: King of the Monsters

Esilinastus Eestis : 31-05-2019
Režissöör: Michael Dougherty
Stsenarist: Michael Dougherty, Zach Shields
Näitlejad: Ken Watanabe, Millie Bobby Brown
Kirjeldus:
Warner Bros. Pictures ja Legendary Pictures toovad pärast filmide “Godzilla” ja “Kong: Pealuu saar” üleilmset edu ekraanidele koletiste loo järjekordse peatüki ''Godzilla II: koletiste kuningas''. Eepilises märulipõnevikus astub Godzilla vastamisi popkultuuri ajaloo tuntuimate koletistega.

Uues loos võitlevad krüptozooloogia agentuuri Monarch liikmed kangelaslikult jumalalaadsete koletistega, kelle seas on ka...Loe edasi >
Kirjeldus:
Warner Bros. Pictures ja Legendary Pictures toovad pärast filmide “Godzilla” ja “Kong: Pealuu saar” üleilmset edu ekraanidele koletiste loo järjekordse peatüki ''Godzilla II: koletiste kuningas''. Eepilises märulipõnevikus astub Godzilla vastamisi popkultuuri ajaloo tuntuimate koletistega.

Uues loos võitlevad krüptozooloogia agentuuri Monarch liikmed kangelaslikult jumalalaadsete koletistega, kelle seas on ka võimas Godzilla, kes peab astuma vastamisi Mothra, Rodani ja oma suurima vaenlase, kolmepealise Kuningas Ghidorah’ga. Seni vaid müüdiks peetud iidsed superliigid ilmuvad taas välja ja igaüks neist tahab ülemvõimu saavutada, seades inimkonna eksistentsi suurde ohtu.

Filmi lavastas Michael Dougherty (“Jõulutont Krampus”) ja peaosades astuvad üles Oscarile kandideerinud Vera Farmiga (“Õhus”, “Kurja kutsumise” filmid), Ken Watanabe (“Viimane samurai”) ja Sally Hawkins (“Kurb Jasmine”), kellest kaks viimast mängisid ka “Godzillas”. Lisaks teevad kaasa Kyle Chandler (“Wall Streeti hunt”, “Manchester by the Sea”), oma esimese filmirolli tegev Millie Bobby Brown (“Veidrad asjad”), Bradley Whitford (“Kao ära”), Thomas Middleditch (HBO sari “Silicon Valley”), Charles Dance (HBO sari “Troonide mäng”), O’Shea Jackson Jr., (“Straight Outta Compton”), Aisha Hinds (“Otse pimedusse”) ja Kuldgloobusele kandideerinud Zhang Ziyi (“Geiša memuaarid”, “Tiiger ja draakon”).

 

Dougherty kirjutas lavastatud stsenaariumi kahasse Zach Shieldsiga. Filmi produtsendid on Mary Parent, Alex Garcia, Brian Rogers, Thomas Tull ja Jon Jashni, tegevprodutsendid on Zach Shields, Barry H. Waldman, Dan Lin, Roy Lee, Yoshimitsu Banno ja Kenji Okuhira, Legendary-poolsed kaasprodutsendid on Alexandra Mendes ja Jay Ashenfelter.

Dougherty loomingulisesse meeskonda kuulusid operaator Lawrence Sher, kelle varasemate filmide hulka kuuluvad “Sõjakoerad” ja „Godzilla”, kus ta tegeles ka lisavõtetega; kunstnik Scott Chambliss („Galaktika valvurid Vol 2.”, „Otse pimedusse”), monteerijad Roger Barton („Kariibi mere piraadid: Salazari kättemaks”, „Transformerite” filmid), Oscarile kandideerinud Richard Pearson („United 93”, „Kong: Pealuu saar”) ja Bob Ducsay („Godzilla”, „Star Wars: Viimased jedid”), kostüümikunstnik Louise Mingenbach („X-meeste” ja „Pohmaka” filmid) ja Oscari võitnud eriefektide järelevaataja Guillaume Rocheron („Godzilla”, „Hing anumas” ja osaline Oscari võitnud filmi „Pii elu” võttemeeskonnas).

Warner Bros. Picturesi ja Legendary Picturesi toodetud „Godzilla: King of the Monsters” jõuab kinodesse 31. maist 2019. Filmi levitab Warner Bros. Pictures, välja arvatud Jaapanis, kus levitaja on Toho Co., Ltd.
Tagasi >
Sulle võib veel meeldida:

Godzilla

Esilinastus Eestis
16-05-2014 
Loe edasi

Kong: Pealuu saar

Esilinastus Eestis
10-03-2017 
Loe edasi