Kes on su issi? / Bastards

Esilinastus Eestis - 05-01-2018
Režissöör: Lawrence Sher
Produtsent: Broderick Johnson, Andrew A. Kosove, Ivan Reitman, Ali Bell, Tom Pollock, Carl Rogers, Chris Fenton, Julie Donovan, Chris Cowles, Timothy M. Bourne, Dana Belcastro
Stsenarist: Justin Malen
Näitlejad: Owen Wilson, Glenn Close, Ed Helms, J.K. Simmons
Kirjeldus:
Owen Wilson (“Grand Budapest hotell”, “Zoolander 2”) ja Ed Helms (“Pohmaka” filmid, “Me oleme Millerid”) on peaosades Alcon Entertainmenti komöödias “Kes on su issi?”, mis on kauaaegse operaatori Lawrence Sheri (“Pohmaka” filmid) režissööridebüüt.

Wilson ja Helms on vennad Kyle ja Peter Reynolds, kelle ekstsentriline ema kasvatas neid teadmisega, et nende isa suri, kui nad olid väikesed. Avastades, et see on vale, asuvad nad oma tõelist isa otsima ja saavad teada emast rohkem, kui oleksid tahtnud.

Filmis astuvad veel üles Oscari-võitja J.K. Simmons (“Whiplash”), koomik Katt Williams, NFL-i Kuulsuste Halli pääsenud endisest mängujuhist näitleja Terry Bradshaw, Ving Rhames (“Võimatu missiooni” filmid), Harry Shearer (“Simpsonid”), Oscarile kandideerinud June Squibb (“Nebraska”), Oscari-võitja Christopher Walken (“Hirvekütt”) ja Oscarile kandideerinud Glenn Close (“Albert Nobbs”, “Galaktika valvurid”) kaksikute ema rollis.

Sher lavastas Justin Maleni (“Kontori jõulupidu”) kirjutatud stsenaariumi. Filmi produtsendid on Oscarile kandideerinud Ivan Reitman (“Õhus”), Ali Bell (“Värbamispäev”) ning Oscarile kandideerinud Broderick Johnson ja Andrew A. Kosove (“Pime külg”). Tegevprodutsendid on Tom Pollock, Scott Parish, Chris Cowles, Chris Fenton ja Timothy M. Bourne.

Sheri meeskonda kuulusid operaator John Lindley (“Püha Vincent”), kunstnik Stephen H. Carter (“Lindmees ehk (võhiklikkuse ootamatu voorus)”), monteerija Dana E. Glauberman (“Värbamispäev”) ja kaks korda Oscarile kandideerinud kostüümikunstnik Julie Weiss (“Frida”, “12 ahvi”). Helilooja oli Rob Simonsen (“Foxcatcher”).

“Kes on su issi?” linastub kinodes 5. jaanuarist 2018.

Alcon Entertainmenti, Montecito Picture Company toodetud filmi “Kes on su issi?” levitaja on Warner Bros. Pictures.
Žanr: komöödia / Keel: Inglise /