Žanr: komöödia
/

SUPERINTELLEKT / Superintelligence

Esilinastus Eestis : 27-11-2020
Režissöör: Ben Falcone
Stsenarist: Steve Mallory
Näitlejad: Bobby Cannavale, James Corden, Melissa McCarthy, Brian Tyree Henry
Kirjeldus:
Carol Petersiga (Melissa McCarthy kehastuses) ei juhtu eal midagi erakordset. Kui ta teler, telefon ja mikrolaineahi järsku vastu rääkima hakkavad, arvab ta, et talle tehakse tünga või ta on mõistust kaotamas. Tegelikult aga valis maailma esimene superintellekt (James Cordeni häälega) Caroli välja selleks, et inimolemuse paremini mõistmiseks jälgida tema katset leppida endise poiss-sõbraga (Bobby Cannavale’i kehastuses)....Loe edasi >
Kirjeldus:
Carol Petersiga (Melissa McCarthy kehastuses) ei juhtu eal midagi erakordset. Kui ta teler, telefon ja mikrolaineahi järsku vastu rääkima hakkavad, arvab ta, et talle tehakse tünga või ta on mõistust kaotamas. Tegelikult aga valis maailma esimene superintellekt (James Cordeni häälega) Caroli välja selleks, et inimolemuse paremini mõistmiseks jälgida tema katset leppida endise poiss-sõbraga (Bobby Cannavale’i kehastuses). Peagi valitseb kõikvõimas superintellekt Caroli elu üle ja selgub, et tal on kurjakuulutavad plaanid koguni kogu maailm vallutada. Carolist saab inimkonna viimane võimalus, enne kui eneseteadlik tehisintellekt maailma üle kontrolli haarab.

Peaosades Melissa McCarthy („Boss“, „Spioon“ ja Karm paar“) ja Bobby Cannavale („Mina, Tonya“, „Irishman“ ja TV-serisaal „Cupid“). Lavastaja Ben Falcone ja stsenarist Steve Mallory, kelle varasemas koostöös valmis komöödia „Boss“.
Tagasi >