T
Žanr: draama, komöödia
/

SIND OODATES / The Good House

Esilinastus Eestis : 14-10-2022
Režissöör: Maya Forbes, Wallace Wolodarsky
Stsenarist: Maya Forbes, Wallace Wolodarsky, Thomas Bezucha
Näitlejad: Sigourney Weaver, Kevin Kline, Morena Baccarin
Kirjeldus:
Film räägib Hildy Goodist - kinnisvaramaaklerist ja Salemi nõidade järeltulijast, kes armastab veini ja oma saladusi. Tema korrapärane elu hakkab muutuma, kui temas süttib taas keskkooliaegne armuleek Frank Getchelli vastu ning kui ta põimib end ohtlikult ühe inimese hoolimatusse käitumisse. Mida eredamalt süttivad ammu unustatud tunded ja tulevad päevavalgele peresaladused, seda kiiremini sööstab Hildy õiendama arveid...Loe edasi >
Kirjeldus:
Film räägib Hildy Goodist - kinnisvaramaaklerist ja Salemi nõidade järeltulijast, kes armastab veini ja oma saladusi. Tema korrapärane elu hakkab muutuma, kui temas süttib taas keskkooliaegne armuleek Frank Getchelli vastu ning kui ta põimib end ohtlikult ühe inimese hoolimatusse käitumisse. Mida eredamalt süttivad ammu unustatud tunded ja tulevad päevavalgele peresaladused, seda kiiremini sööstab Hildy õiendama arveid selle ühe inimesega, keda ta on aastakümneid vältinud – iseendaga.

Ann Leary menuromaanil „The Good House“ põhineva filmi režissöörid on Maya Forbes („Polkakuningas“) ja Wallace Wolodarsky („Suhtes teistega“, „Ühikakutid“) ning peaosades on Sigourney Weaver („Avatar“, „Tulnukas“), Kevin Kline („Viimane Vegas“, „Kala nimega Wanda“), Morena Baccarin („Deadpool“, „Gotham“) ja Rob Delaney („Mehe raev“  „Deadpool 2“).
Tagasi >
SIND OODATES
SIND OODATES
SIND OODATES
SIND OODATES
Sulle võib veel meeldida:

Lootus tärkab

Esilinastus Eestis
19-10-2012 
Loe edasi

Raamatuklubi

Esilinastus Eestis
18-05-2018 
Loe edasi
Viimsi]Viimsi_Kino]https://www.viimsikino.ee/event/3689/title/sind_oodates/