Fookus / Focus

Esilinastus Eestis - 27-02-2015
Režissöör: Glen Ficarra, John Requa
Produtsent: Charlie Gogolak, Stan Wlodkowski
Stsenarist: Glen Ficarra, John Requa
Näitlejad: Will Smith, Rodrigo Santoro, Margot Robbie
Kirjeldus:
“Tähtis on eksitamine ja keskendumine. Aju on aeglane ega suuda kõike jälgida. Koputa paremale, võta vasakult.“

Will Smith kehastab Nickyt, kogenud petturit ja varast, kellel tekib romantiline suhe kollanokast suli Jessiga (Margot Robbie). Noorele daamile ametisaladusi õpetades tekivad mehel tema vastu tunded ning ta katkestab väljaõppe kohe. Kolm aastat hiljem ilmub naine - nüüdseks juba vilunud petis - välja Buenos Aireses kõrgete panustega võidusõidul. Keset Nicky uusimat ja äärmiselt ohtlikku petuskeemi keerab Jess ta plaanid täielikult pea peale...

„Fookuse“ stsenaristideks ja režissöörideks on Glenn Ficarra ja John Requa („Rumal pöörane armastys“). Produtsendiks on Denise Di Novi („Rumal pöörane armastus“) ning tegevprodutsentideks Charlie Gogolak ja Stan Wlodkowski.

Filmi peaosades on Oscarile kandideerinud Will Smith („Õnne otsinguil“, „Ali“), Margot Robbie („Wall Streeti hunt“), Rodrigo Santoro („300“ ja „300: Impeeriumi sünd“) ning Gerald McRaney (teleseriaal „Kaardimaja“).

Kaadritaguses tiimis tegid kaasa peaoperaator Xavier Grobet („Aitab jutust“), lavastuskunstnik Elizabeth Mickle („Ohtlik sõit“), monteerija Jan Kovac (HBO teleseriaal „Curb Your Enthusiasm“) ning filmi „Rumal pöörane armastus“ valmimisele kaasa aidanud kostüümikunstnik Dayna Pink ja helilooja Nick Urata. Apollo Robbins alias Härrasmehest Varas oli konsultant, kavandades ehtsaid käteosavust vajavaid manöövreid.
Žanr: komöödia, kriminaalfilm, romantiline /
Fookus
Fookus
Fookus
Fookus