T
Žanr: animatsioon, komöödia, seiklus, kogupere
/

Gulliveri tagasitulek / Gulliver Returns

Esilinastus Eestis : 26-08-2022
Kirjeldus:
Maailmarändur ja seikleja Gulliver kutsutakse tagasi Lilliputti – linna, mille ta päästis enne naabruses oleva Blefuscu vaenuliku laevastiku käest. Kohale jõudes näeb ta vaid nördimust, paanikat ja lootusetut rahvahulka, kuna Lilliputi kuningas pani oma rahva uskuma, et legendaarne Gigant Gulliver tuleb tagasi. Kuigi kogu linn valmistus hiiglase vastuvõtuks ja ehitas tema jaoks suurt elukohta, leiavad nad hiiglase asemel eest tavalise mehe....Loe edasi >
Kirjeldus:
Maailmarändur ja seikleja Gulliver kutsutakse tagasi Lilliputti – linna, mille ta päästis enne naabruses oleva Blefuscu vaenuliku laevastiku käest. Kohale jõudes näeb ta vaid nördimust, paanikat ja lootusetut rahvahulka, kuna Lilliputi kuningas pani oma rahva uskuma, et legendaarne Gigant Gulliver tuleb tagasi. Kuigi kogu linn valmistus hiiglase vastuvõtuks ja ehitas tema jaoks suurt elukohta, leiavad nad hiiglase asemel eest tavalise mehe. Pettunud kuningas käsib Gulliveri hukata. Samal ajal on võitmatu Blefuscu armaada linna väravais ning ähvardab taas.

Eesti vaatajate jaoks on filmitegelastele oma hääle andnud Kristo Veinberg (Gulliver), Merli Hirbaum (Marcy), Rauno Kaibiainen (Kuningas), Marius Pärn (Frelock, Peetrid), Aleksander Ots (Blefuscu) ja mitmed teised.

Film on dubleeritud eesti keelde dubleerimisstuudios AVP Stuudio. Dublaaži- ja helirežissöör on Kert Laur. Eesti keelde tõlkinud Siret Tuula.
 
Tagasi >
Sulle võib veel meeldida:

Mu armas koletis

Esilinastus Eestis
06-05-2022 
Loe edasi

PIIA SEIKLUSED

Esilinastus Eestis
14-01-2022 
Loe edasi

MARMADUKE

Esilinastus Eestis
09-09-2022 
Loe edasi
Tallinn]Apollo_Kino_Coca-Cola_Plaza]https://www.apollokino.ee/event/4545/gulliveri_tagasitulek