Žanr: seiklus, kogupere
/

HAROLD JA VÕLUKRIIT / HAROLD AND THE PURPLE CRAYON

Esilinastus Eestis : 02-08-2024
Režissöör: Carlos Saldanha
Stsenarist: David Guion, Michael Handelman, Crockett Johnson
Näitlejad: Zooey Deschanel, Zachary Levi, Lil Rel Howery, Camille Guaty
Kirjeldus:
Kui seiklushimuline Harold (Zachary Levi) midagi oma raamatus joonistab, siis see muutub ka tõeliseks. Kui ta aga suureks kasvab ja ennast oma raamatu lehekülgedelt päris maailma joonistab, siis mõistab Harold, et tal on päris elust paljugi õppida ning ta usaldusväärne lilla võlukriit võib põhjustada palju lõbusaid sekeldusi. Kui aga piiritu kujutlusvõime vägi valedesse kätesse satub, on vaja kogu...Loe edasi >
Kirjeldus:
Kui seiklushimuline Harold (Zachary Levi) midagi oma raamatus joonistab, siis see muutub ka tõeliseks. Kui ta aga suureks kasvab ja ennast oma raamatu lehekülgedelt päris maailma joonistab, siis mõistab Harold, et tal on päris elust paljugi õppida ning ta usaldusväärne lilla võlukriit võib põhjustada palju lõbusaid sekeldusi. Kui aga piiritu kujutlusvõime vägi valedesse kätesse satub, on vaja kogu Haroldi ja ta sõprade loomingulisust, et päästa nii päris kui ka tema maailm. “Harold ja võlukriit” on aastakümneid noori lugejaid paelunud armastatud lasteraamatu esmakordne ekraniseering.

Carlos Saldanha lavastatud ja John Davise produtseeritud pereseikluses/komöödias astuvad üles Zachary Levi, Lil Rel Howery, Benjamin Bottani, Jemaine Clement, Tanya Reynolds, Alfred Molina ja Zooey Deschanel. Crockett Johnsoni raamatul põhineva stsenaariumi autorid on David Guion ja Michael Handelman.
Tagasi >
HAROLD JA VÕLUKRIIT
HAROLD JA VÕLUKRIIT
HAROLD JA VÕLUKRIIT
HAROLD JA VÕLUKRIIT
Sulle võib veel meeldida:

WONKA

Esilinastus Eestis
13-12-2023 
Loe edasi