Hotell Transilvaania 3: koletuslik puhkus / Hotel Transylvania 3

Esilinastus Eestis - 13-07-2018
Režissöör: Genndy Tartakovsky
Stsenarist: Genndy Tartakovsky, Michael McCullers
Näitlejad: Adam Sandler, Selena Gomez, Andy Samberg, Genndy Tartakovsky
Kirjeldus:
Sony Picturesi animafilmis “Hotell Transilvaania 3” läheb kõigi lemmikkoletiste perekond luksuslikule koletiste kruiisilaevale puhkama, et Drac saaks pideva hotellikülastajate eest hoolitsemise asemel isegi suve nautida. Dracula kamp lõbutseb laevapardal – mängitakse koletiste võrkpalli, käiakse eksootilistel ekskursioonidel ja päevitatakse kuuvalgel. Kuid unelmate puhkusest saab õudusunenägu, kui Mavis taipab, et Drac on laeva salapärasesse kaptenisse Erickasse armunud. Viimasel on aga ohtlik saladus, mis võib kõik koletised maamunalt pühkida.

Eesti keeles panevad tegelaskujud kõnelema sellised nimed nagu Ott Sepp (Dracula), Märt Avandi (Nähtamatu mees), Herman Avandi (Dennis), Pääru Oja (Johnny), Taavi Eelmaa (Wayne), Tiit Sukk (Frank), Maire Aunaste (Eunice), Marilyn Jurman (Mavis), Tarvo Krall (Murray) ja veel paljud teised!

Film on dubleeritud eesti keelde dublaažistuudios Orbital Vox. Dublaažirežissöör on Erki Aule, tõlkija Mihkel Mõisnik, helirežisöör Andres Nõlvak ning dublaažiprodutsent Jette Karmin.
Žanr: animatsioon, komöödia, kogupere / Keel: eesti- ja venekeelne dublaaž; inglise /
Hotell Transilvaania 3: koletuslik puhkus
Hotell Transilvaania 3: koletuslik puhkus
Hotell Transilvaania 3: koletuslik puhkus
Hotell Transilvaania 3: koletuslik puhkus