Valgus ookeanide vahel / The Light Between Oceans

Esilinastus Eestis - 28-10-2016
Režissöör: Derek Cianfrance
Produtsent: Jeffrey Clifford, David Heyman, Rosie Alison, Tom Karnowski
Stsenarist: Derek Cianfrance, M.L. Stedman
Näitlejad: Michael Fassbender, Alicia Vikander
Kirjeldus:
Pärast nelja piinarikast aastat läänerindel naaseb Tom Sherbourne (Michael Fassbender “Vääritud tõprad”, “Steve Jobs”) Austraaliasse ja võtab vastu majakavahi töö Janus Rockil, mis asub rannikust pea poole päeva sõidu kaugusel. Saarele, kuhu kaubalaev saabub vaid korra hooaja jooksul, toob Tom ka oma noore julge armastava naise Isabeli (Alicia Vikander “Taani tüdruk”, “Ex Machina”). Aastaid hiljem, pärast kaht nurisünnitust ja ühe lapse surnult sündi, kuuleb leinav Isabel õues lapse nuttu. Kaldale triivib paat, milles surnud mees ja elav beebi.

Tom, kes piinliku täpsusega kõik kirja paneb ja kelle põhimõtted on kohutavas sõjas kõikumatutena püsinud, tahab mehest ja beebist kohe võimudele teada anda. Isabel aga väidab, et beebi on jumala kingitus, ning Tomi vastuväidetest hoolimata jätavad nad lapse endale ja panevad talle nimeks Lucy. Kui laps on kahene, naasevad Tom ja Isabel mandrile ning peavad taas harjuma mõttega, et maailmas on ka teisi inimesi, kellest üht on nende otsus  rängalt mõjutanud.

DreamWorks Pictures ja Reliance Entertainment koostöös Participant Mediaga toovad teieni filmi “Valgus ookeanide vahel”, kus mängivad kahekordne Oscari-nominent Michael Fassbender, Oscari-võitja Alicia Vikander, Oscari ja Kuldse Gloobuse võitnud Rachel Weisz (“Ustav aednik”), Bryan Brown (“Austraalia”) ja Jack Thompson (“Suur Gatsby”). Stsenarist ja lavastaja on Derek Cianfrance (“New Yorgi varjus”, “Kurb valentinipäev”), film põhineb M. L. Stedmani romaanil, produtsentideks on Oscari-nominent David Heyman ja Jeffrey Clifford. Tegevprodutsendid on Tom Karnowski, Rosie Alison, Jeff Skoll ja Jonathan King.  
Žanr: draama / Keel: Inglise /
Valgus ookeanide vahel
Valgus ookeanide vahel
Valgus ookeanide vahel
Valgus ookeanide vahel