Manchester by the Sea / Manchester by the Sea

Esilinastus Eestis - 20-01-2017
Režissöör: Kenneth Lonergan
Produtsent: Chris Moore, Matt Damon, John Krasinski, Declan Baldwin, Lauren Beck, Josh Godfrey, Bill Migliore, Katie Pastore, Kimberly Steward, Ryan Stowell, Kevin J. Walsh
Stsenarist: Kenneth Lonergan
Näitlejad: Michelle Williams, Casey Affleck, Kyle Chandler, Lucas Hedges
Kirjeldus:
Lee Chandler (Casey Affleck „Tähtedevaheline”, „Kui lapsuke kaob...”) on šokeeritud, kui selgub, et ta vanem vend Kyle (Kyle Chandler „Carol”, „Wall Streeti hunt”) määras tema surmajärgselt oma poja Patricku (Lucas Hedges „Grand Budapest hotell”, „Kuutõusu kuningriik”) ainsaks eestkostjaks. Lee võtab töölt puhkuse ja naaseb vastumeelselt Manchester-by-the-Seasse südika 15-aastase Patricku eest hoolitsema. Ta on sunnitud seisma silmitsi minevikuga, mis ta naisest Randist (Michelle Williams „Kurb valentinipäev”, „Brokebacki mägi”) lahutas, ning kogukonnaga, kus ta sündis ja kasvas. Leed ja Patrickut seob mees, kes peret liitis, ning neil on raske harjuda eluga maailmas, kus teda enam pole.

Pärast 2011. a tunnustatud filmi „Margaret” tõestab Lonergan taas, kui võimekas ja hea kujutlusvõimega jutuvestja ta on, sidudes ühte mineviku ja oleviku ning luues pingelise loo, mis hoidub vilunult sentimentaalsusest, kuid käsitleb süviti tundeid ja sügavaid inimsuhteid.
 
Žanr: draama / Keel: Inglise / Pikkus:135 min /
Manchester by the Sea
Manchester by the Sea
Manchester by the Sea
Manchester by the Sea