Jääkaru Norm / Norm Of The North

Esilinastus Eestis - 05-02-2016
Režissöör: Trevor Wall
Produtsent: Ken Katsumoto, Paul Cummins, Noah Fogelson, A.K. Madhavan, Liz Young, Mike Young, Nicolas Atlan, Steve Rosen
Stsenarist: Jack Donaldson, Derek Elliott
Kirjeldus:
Jääkaru Norm ei oska jahti pidada, aga tal on üks teine haruldane anne - Norm oskab inimestega rääkida nagu tema vanaisagi, kes kunagi Arktikat valitses. Kui Arktikasse  ilmub järjekindel kinnisvaramaakler Vera, et filmida seal telereklaami oma hoolimatu miljardärist bossi härra Greene’i luksusmajadele, teab Norm kohe, et ta peab kodu päästmiseks tegutsema. Saanud julgustust kajakast mentorilt Sokrateselt, lahkub Norm pere juurest ja peidab end Suure Õuna poole suunduvasse laeva koos kolme pisikese, ulaka ja peaaegu hävitamatu lemmingust kaaslasega.

Manhattanil, kus tülpinud newyorklased peavad teda jääkarukostüümis näitlejaks, tabab Normi üleöö kuulsus, millega kaasnevad Timesi väljaku tantsukavad ja jutusaadete külastused. Aga härra Greene’i Arktika asustamise saboteerimiseks aitab tal plaane sepitseda hoopis Vera geniaalne tütar Olympia. Toredate laulude, imetlusväärse animatsiooni, energiliste tantsude ja rohkete naljadega „Jääkaru Norm“ kinnitab, et hoolimata külmakraadidest pole ükski koht kodust parem.

Filmitegelastele annavad eestikeelse hääle Tiit Sukk,Harriet Toompere, Emil Rutiku, Aleksander Ots, Indrek Pangsepp, Anett Demjanov, Margus Jürisson Kristiine Truu, Andrus Kasesalu jt.
Žanr: animatsioon, komöödia, seiklus / Keel: Eesti; Vene /
Jääkaru Norm
Jääkaru Norm
Jääkaru Norm
Jääkaru Norm