T
Žanr: fantaasia, märul
/

Must Adam / Black Adam

Esilinastus Eestis : 21-10-2022
Režissöör: Jaume Collet-Serra
Näitlejad: Pierce Brosnan, Dwayne Johnson, Viola Davis
Kirjeldus:
Maailm vajas kangelast … ja sai Musta Adami

Iidses Kahndaqis sai Teth-Adam jumalatelt kõikvõimsa väe. Pärast seda, kui ta kasutas oma väge kättemaksuks, ta vangistati ja temast sai Must Adam. Möödunud on peaaegu 5000 aastat. Mustast Adamist on saanud müüt ja legend. Vabanenud vangi raevust sündinud ainulaadsele arusaamale õiglusest esitavad väljakutse nüüdisaja kangelased Õigluse Seltsist –...Loe edasi >
Kirjeldus:
Maailm vajas kangelast … ja sai Musta Adami

Iidses Kahndaqis sai Teth-Adam jumalatelt kõikvõimsa väe. Pärast seda, kui ta kasutas oma väge kättemaksuks, ta vangistati ja temast sai Must Adam. Möödunud on peaaegu 5000 aastat. Mustast Adamist on saanud müüt ja legend. Vabanenud vangi raevust sündinud ainulaadsele arusaamale õiglusest esitavad väljakutse nüüdisaja kangelased Õigluse Seltsist – Hawkman, dr. Saatus, Aatomilõhustaja ja Tsüklon.

New Line Cinema seiklusmärulis „Must Adam“ mängib peaosa Dwayne Johnson. Kõrvalosades Aldis Hodge Hawkmani rollis („Linn künkal“, „Üks öö Miamis“), Noah Centineo Aatomilõhustajana („Kõigile poistele, keda varem armastanud olen“), Sarah Shahi Adrianna rollis („Tipptund 3“), Marwan Kenzari Ishmaeli osas („Mõrv Idaekspressis“, „Muumia“), Quintessa Swindell Tsüklonina („Täherändurid“, „Nipsasjakesed“), Bodhi Sabongui Amoni osas („Miljon pisiasja“) ja Pierce Brosnan dr. Saatuse rollis („Mamma Mia!“ ja James Bondi frantsiisid).

Filmirežissöör Jaume Collet-Serra („Džunglikruiis“) käe all valminud DC superkangelase lugu kajastav mängufilm kinodes oktoobris 2022. Collet-Serra lavastas mängufilmi Adam Sztykieli ja Rory Hainesi & Sohrab Noshirvani filmistsenaariumi põhjal, loo kirjutasid DC tegelaste põhjal Adam Sztykiel ning Rory Haines & Sohrab Noshirvani. Musta Adami lõid Bill Parker ja C.C. Beck. Filmi produtsendid on Beau Flynn, Dwayne Johnson, Hiram Garcia ja Dany Garcia koos Richard Breneri, Walter Hamada, Dave Neustadteri, Chris Pani, Eric McLeodi, Geoff Johnsi ja Scott Sheldoniga.

„Must Adam“ linastub kinodes ja IMAX-is üle maailma oktoobrist 2022. Seda levitab üle maailma Warner Bros. Pictures.
Tagasi >
Sulle võib veel meeldida:

Wonder Woman

Esilinastus Eestis
02-06-2017 
Loe edasi

Aquaman

Esilinastus Eestis
21-12-2018 
Loe edasi

Shazam!

Esilinastus Eestis
05-04-2019 
Loe edasi

Wonder Woman 1984

Esilinastus Eestis
16-12-2020 
Loe edasi
Tallinn]Apollo_Kino_Coca-Cola_Plaza]https://www.apollokino.ee/event/4040/must_adam