Žanr: animatsioon
/

BLUE LOCK THE MOVIE - EPISODE NAGI- / BLUE LOCK THE MOVIE -EPISODE NAGI-

Esilinastus Eestis : 28-06-2024
Režissöör: Shunsuke Ishikawa
Stsenarist: Muneyuki Kaneshiro, Kouta Sannomiya
Kirjeldus:
Igava eluga keskkooliõpilase Nagi Seishiro lemmiklause on “On alles tüütus”. Siis aga avastab Nagi varjatud ande ta maailmameistritiitlist unistav klassikaaslane Mikage Reo, kes innustab teda jalgpalli mängima ja oma annet jagama. Nagi saab ühel päeval kutse salapärasesse “BLUELOCKI” projekti. Imelaps kohtub seal riigi parimate ründajatega ja leiab end seni teadmata maailmast, kui ühes Reoga parimaks saamisest...Loe edasi >
Kirjeldus:
Igava eluga keskkooliõpilase Nagi Seishiro lemmiklause on “On alles tüütus”. Siis aga avastab Nagi varjatud ande ta maailmameistritiitlist unistav klassikaaslane Mikage Reo, kes innustab teda jalgpalli mängima ja oma annet jagama. Nagi saab ühel päeval kutse salapärasesse “BLUELOCKI” projekti. Imelaps kohtub seal riigi parimate ründajatega ja leiab end seni teadmata maailmast, kui ühes Reoga parimaks saamisest unistab.

Imelaps vajab avastamist. Ründaja Nagi Seishiro üüratu anne ja iseloom pööravad jalgpallimaailma pahupidi.

Lavastaja on Shunsuke Ishikawa, loo autor Muneyuki Kaneshiro, manga autor Kouta Sannomiya. Kunstnik on Yusuke Nomura, stsenaariumi kirjutas Taku Kishimoto ja helilooja on Jun Murayama. Tootja on Eightbit.
Tagasi >
BLUE LOCK THE MOVIE - EPISODE NAGI-
BLUE LOCK THE MOVIE - EPISODE NAGI-
BLUE LOCK THE MOVIE - EPISODE NAGI-
BLUE LOCK THE MOVIE - EPISODE NAGI-
Sulle võib veel meeldida: