Väike prints / Little Prince

Esilinastus Eestis - 27-11-2015
Režissöör: Mark Osborne
Produtsent: Mark Osborne, Jinko Gotoh
Stsenarist: Mark Osborne, Irena Brignull, Bob Persichetti, Antoine de Saint-Exupéry
Näitlejad: Benicio Del Toro, James Franko, Jeff Bridges, Marion Cotillard, Paul Rudd, Paul Giamatti, Rachel McAdams, Ricky Gervais
Kirjeldus:
Avasta uuesti üks läbi aegade armastatumaid lugusid!
Animatsiooni Väike Prints keskmes on Väike Tüdruk, keda ema valmistab ette vägagi täiskasvanulikuks maailmaks, milles nad elavad. Kuid siis astub vahele nende ekstsentriline ja heasüdamlik naaber Aviaator.

Aviaator näitab oma uuele sõbrale maailma, kus kõik on võimalik. Maailma, mida talle endale tutvustas kaua aega tagasi Väike Prints.

Nüüd algabki Väikese Tüdruku maagiline ja emotsionaalne teekond Väikese Printsi universumisse. Väike Tüdruk avastab uuesti oma lapsepõlve ning õpib, et lõppude lõpuks on kõige tähtsamad inimsuhted. Me näeme õigesti ainult südamega ning kõik oluline on silmale nähtamatu.

Lavastaja: Mark Osborne (Kung Fu Panda)

Filmitegelastele annavad eestikeelse hääle Lembit Ulfsak Aviaatorina, Mirtel Pohla Emana, Andero Ermel Printsina, Haide Männamäe Roosina, Indrek Sammul Rebasena, Raimo Pass Maona, Margus Tabor Uhkeldajana, Ain Jürisson Kuningana, Lauri Saatpalu Õpetajana ning Indrek Taalmaa Ärimehena ja Madli Krõõt Maaste Väikese Tüdrukuna.

Teistes osades veel: Märten Männiste, Taavi Teplenkov, Erki Aule, Gert Hatsukov, Piret Jalakas, Jette Aus, Rando Arand.

Film on dubleeritud eesti keelde dubleerimisstuudios Orbital Vox Stuudiod. Dublaažirežissöör on Erki Aule, dublaažiprodutsent Jette Aus, helirežissöör Rando Arand, tõlkijad Piret Jalakas ja Ott Ojamaa.

 
Žanr: animatsioon /
Väike prints
Väike prints
Väike prints
Väike prints