Vastikud ülemused 2 / Horrible Bosses 2

Esilinastus Eestis - 28-11-2014
Režissöör: Sean Anders
Produtsent: John Morris, John Cheng
Stsenarist: Sean Anders, John Morris, Michael Markowitz, John Francis Daley, Jonathan M. Goldstein
Näitlejad: Jennifer Aniston, Jason Bateman, Kevin Spacey, Jason Sudeikis, Christoph Waltz, Charlie Day, Chris Pine
Kirjeldus:
2011. a hittkomöödia “Vastikud ülemused” järjes kehastavad Jason Bateman, Charlie Day ja Jason Sudeikis jälle kõigi lemmiktöötajaid Nicki, Dale’i ja Kurti. Filmis astuvad taas üles ka Jennifer Aniston (“Me oleme Millerid”) ning Oscari-võitjad Jamie Foxx (“Ray”) ja Kevin Spacey (“Tabamatu ilu”, “Tavalised kahtlusalused”). Chris Pine (“Star Trek: otse pimedusse”) ja Oscari-võitja Christoph Waltz (“Vabastatud Django”, “Vääritud tõprad”) kehastavad uusi vastaseid, kes takistavad kuttidel edu saavutada.

Kuna Nickil (Bateman), Dale’il (Day) ja Kurtil (Sudeikis) on ülemustele allumisest kõrini, otsustavad nad filmis “Vastikud ülemused 2” äri asutades iseenda bossideks hakata. Kuid salakaval investor tõmbab nad peatselt lohku. Alistatud, meeleheitel ning seaduselt abi saamata isehakanud ettevõtjate kolmik sepitseb jabura plaani, kuidas investori täiskasvanud poeg röövida ning tema eest lunaraha asemel firma endale nõuda.

“Vastikud ülemused 2” režissöör on Sean Anders ning produtsendid on Brett Ratner, Jay Stern, Chris Bender, John Rickard ja John Morris. Tegevprodutsentide tiimi kuulusid Toby Emmerich, Richard Brener, Michael Disco, Samuel J. Brown, Steven Mnuchin, John Cheng ja Diana Pokorny. Stsenaariumi kirjutasid Sean Anders ja John Morris (“Me oleme Millerid”). Michael Markowitzi tegelastel põhineva loo autorid on Jonathan Goldstein, John Francis Daley, Sean Anders ja John Morris. Kaadritaguses loovmeeskonnas olid operaator Julio Macat (“Lauluässad”), kunstnik-lavastaja Clayton Hartley (“Me oleme Millerid”), monteerija Eric Kissack (“Diktaator”) ja kostüümikunstnik Carol Ramsey (“Identiteedivaras”). “Vastikud ülemused 2” on New Line Cinema ja RatPac Entertainment/Benderspinki ühistoodang ning seda levitab Warner Bros. Pictures
Žanr: komöödia /
Vastikud ülemused 2
Vastikud ülemused 2
Vastikud ülemused 2
Vastikud ülemused 2