/

Väike ime / Wonder

Esilinastus Eestis : 22-12-2017
Režissöör: Stephen Chbosky
Stsenarist: Steve Conrad, Stephen Chbosky, Jack Thorne
Näitlejad: Owen Wilson, Julia Roberts, Jacob Tremblay
Kirjeldus:
R. J. Palacio kirjutatud New York Timesi menuromaanil põhinev „Väike ime” jutustab August Pullmani erakordselt inspireeriva ja südamliku loo. Auggie sündis moonutatud näoga ega saanud tavakoolis õppida, kuid kui ta kohaliku kooli 5. klassi astub, saab temast ebatavaline kangelane. Perekond, uued klassikaaslased ja kogukond üritavad leida kaastunnet ja temaga leppida ning Auggie erakordne teekond liidab nad ja tõestab, et isegi teistest...Loe edasi >
Kirjeldus:
R. J. Palacio kirjutatud New York Timesi menuromaanil põhinev „Väike ime” jutustab August Pullmani erakordselt inspireeriva ja südamliku loo. Auggie sündis moonutatud näoga ega saanud tavakoolis õppida, kuid kui ta kohaliku kooli 5. klassi astub, saab temast ebatavaline kangelane. Perekond, uued klassikaaslased ja kogukond üritavad leida kaastunnet ja temaga leppida ning Auggie erakordne teekond liidab nad ja tõestab, et isegi teistest erinevana sündinu võib teiste sekka sobida.

Peaosades Auggie - Jacob Tremblay (“Room”, “Enne kui ärkan”), Auggie ema - Julia Roberts (“Söö, palveta, armasta”, “Notting Hill”), Auggie isa – Owen Wilson (“Südaöö Pariisis”, “Zoolander”).

Filmi lavastas Stephen Chbosky (“Müürililleks olemise iseärasused”), stsenaristid Stephen Chbosky, Steve Conrad ja Jack Thorne, R. J. Palacie kirjutatud raamatu põhjal.

Filmi toob ekraanidele Lionsgate ühes Walden Media ja Participant Mediaga ning see on Mandeville Filmsi ja Lionsgate’i toodetud.

 
Tagasi >
Väike ime
Väike ime
Väike ime
Väike ime