Power Rangerid / Power Rangers

Esilinastus Eestis - 31-03-2017
Režissöör: Dean Israelite
Produtsent: Wyck Godfrey, Allison Shearmur, Haim Saban, Marty Bowen, Brian Casentini, Brent O'Connor
Stsenarist: Kieran Mulroney, Michele Mulroney, John Gatins, Matt Sazama, Burk Sharpless, Ashley Miller, Haim Saban, Shuki Levy
Näitlejad: Elizabeth Banks, Bill Hader, Bryan Cranston, Naomi Scott, Becky G., Dacre Montgomery, Ludi Lin, RJ Cyler
Kirjeldus:
POWER RANGERID on lugu viiest tavalisest keskkoolinoorest, kes peavad oma väikest kodulinna Angel Grove’i ja kogu maailma ähvardavate tulnukate rünnaku ära hoidmiseks kellekski tavatuks muutuma. Väljavalitud kangelased avastavad peatselt, et vaid nemad suudavad planeedi päästa. Selleks aga peavad nad tavaelu mured seljatama ja ühiselt Power Rangerid olema, enne kui on liiga hilja. 

Lavastas Dean Israelite („Projekt Almanahh“), peaosades astuvad üles Dacre Montgomery (Telesari „Veidrad asjad“), Naomi Scott (telesari „Inspektor Lewis“), RJ Cyler („Mina, Earl ja surmasuus tüdruk“), Becky G (telesari „Impeerium“), Ludi Lin (telesari „Marco Polo“), ning kõrvalosades teevad kaasa Bill Hader („SSH: Suur sõbralik hiiglane“), Bryan Cranston (telesari „Halvale teele“) ja Elizabeth Banks (filmisari „Näljamängud“). Stsenaariumi autor on John Gatins („Kong: Pealuu saar“, „Tõeline teras“). Loo autorid on Matt Sazama ja Burk Sharpless („Dracula: Jutustamata lugu“) ning Michele Mulroney ja Kieran Mulroney. Produtsendid on „Power Rangerite“ looja Haim Saban, Brian Casentini (telesari „Power Rangerid“), Wyck Godfrey ja Marty Bowen („Videviku saaga“ filmid, „Süü on tähtedel“, „Labürindijooksja“ filmisari).
Žanr: fantaasia, seiklus, märul / Keel: Inglise /
Power Rangerid
Power Rangerid
Power Rangerid
Power Rangerid