ACME Filmist

KONTOR

ACME Film OÜ
Sakala 16a - 3, 10141 Tallinn, Eesti
Telefon: 00372 53 023 005

 

KONTAKTID

Katre Valgma
ACME Film Eesti juht

Warner Bros. Pictures esindaja

e-mail: katre.valgma(AT)acmefilm.ee

 

Tanel Vettik
Levifilmide turundusjuht

SONY Pictures Entertainment esindaja

e-mail: tanel.vettik(AT)acmefilm.ee

 

Kadri Tarkin
     Levifilmide turundusspetsialist

e-mail: kadri.tarkin(AT)acmefilm.ee

 

ACME Film Eesti alustas tegevust 2008. aastal -  veebruaris alustas ACME Film DVD-filmide turundamist Eestis ja novembris kinofilmide otselevitamist Eestis. 2011. aasta jaanuarist esindab ACME Film Warner Bros. Pictures ja Sony Pictures filmistuudioid Eestis. 2013. aasta jaanuaris alustas ACME Film Eestis DreamWorks Studios (Amblin) filmide levitamist.

ACME Film loodi 1999. aastal Leedus. Järgnes kontori avamine Lätis 2004. aastal ja Eestis 2008. aasta veebruaris. ACME Film levitab rahvusvahelisi filme kinodes ning müüb tele- ja Video on Demand kanalitele filmide näitamisõigusi. ACME Film esindab Hollywoodi suurstuudioid Warner Bros. Pictures ja Sony Pictures ning levitab DreamWorks Studios filme. ACME Film on USA filmitootjate Lionsgate, STX, Global Road and Amblin Partners jt. ning Euroopa filmistuudiote StudioCanal, Gaumont, Pathé, Hanway Films jne. partner.

ACME Film kuulub ACME Gruppi, mis loodi 1993. aastal Leedus. ACME Gruppi kuuluvad peamiselt arvutite, koduelektroonika ja audiovisuaalsete toodetega tegelevad ettevõtted ACME Europe, ACME Film, AVAD Baltic, ACC Distribution, Servisa ICT, Audis jt.

 

 

Ausus ja läbipaistev tegevus on ühed meie strateegilistest väärtustest, millest peame kinni ettevõtte tegevuses, töös ja koostöös klientidega, tugevdades sidemeid partneritega. Sel põhjusel juhindume koos teiste „ACME Grupi" ettevõtetega nendest peamistest Vastavuse rakendamise põhimõtetest.