Žanr: draama, romantiline
/

Ei iial enam / It Ends With Us

Esilinastus Eestis : 09-08-2024
Režissöör: Justin Baldoni
Näitlejad: Blake Lively, Justin Baldoni, Brandon Sklenar
Kirjeldus:
“Ei iial enam” on esimene Colleen Hooveri romaani ekraniseering, mis jutustab traumeeriva lapsepõlve selja taha jätnud Lily Bloomist (Blake Lively), kes alustab Bostonis uut elu ja unistab omaenda äri avamisest. Ta kohtub juhuslikult võluva neurokirurgi Ryle Kincaidiga (Justin Baldoni) ja need kaks armuvad sügavalt, kuid Lily märkab siis Ryle’is külgi, mis meenutavad ta vanemate suhet. Lily esimese armastuse Atlas Corrigani (Brandon...Loe edasi >
Kirjeldus:
“Ei iial enam” on esimene Colleen Hooveri romaani ekraniseering, mis jutustab traumeeriva lapsepõlve selja taha jätnud Lily Bloomist (Blake Lively), kes alustab Bostonis uut elu ja unistab omaenda äri avamisest. Ta kohtub juhuslikult võluva neurokirurgi Ryle Kincaidiga (Justin Baldoni) ja need kaks armuvad sügavalt, kuid Lily märkab siis Ryle’is külgi, mis meenutavad ta vanemate suhet. Lily esimese armastuse Atlas Corrigani (Brandon Sklenar) ootamatu naasmine lööb ta suhte Ryle’iga sassi ning Lilyl tuleb leida endas jõudu, et langetada tulevikku puudutav võimatu otsus.

Filmi lavastas Justin Baldoni ja produtsendid on Alex Saks, Jamey Heath ning Christy Hall. Filmis mängivad Blake Lively, Justin Baldoni, Jenny Slate, Hasan Minhaj, Amy Morton ja Brandon Sklenar. Colleen Hooveri raamatul põhineva stsenaariumi kirjutas Christy Hall.
Tagasi >
Ei iial enam
Ei iial enam
Ei iial enam
Ei iial enam
Sulle võib veel meeldida:

Mina enne sind

Esilinastus Eestis
03-06-2016 
Loe edasi

Triivijad

Esilinastus Eestis
08-06-2018 
Loe edasi

Väikesed naised

Esilinastus Eestis
24-01-2020 
Loe edasi