Astraal 4: viimane võti / Insidious: The Last Key

Esilinastus Eestis - 05-01-2018
Režissöör: Adam Robitel
Stsenarist: Leigh Whannell
Näitlejad: Lin Shaye, Javier Botet, Josh Stewart, Kirk Acevedo
Kirjeldus:
Hitt-triloogia „Astraal” loojad toovad teieni  "Astraal 4: Viimane võti". Õudusfilmis kehastab taas Lin Shaye dr Elise Rainier’d, andekat selgeltnägijat, kes seisab sel korral silmitsi seni hirmsaima ja isiklikema kummitamisega, mis leiab aset ta oma kodus.

Filmi stsenarist on Leigh Whannel („Saag”), kes kirjutas triloogia ja lavastas filmi „Astraal 3”; produtsendid on samad, kes varemgi – Jason Blum („Patupuhastuse” sari, „Kao ära”), Oren Peli („Paranormaalne aktiivsus”) ja kaasautor James Wan („Kurja kutsumine”, „Kiired ja vihased 7”). Režissöör on uustulnuk Adam Robitel („The Taking of Deborah logan”).

Lisaks Shayele teevad filmis kaasa Angus Sampson, Whannell, Josh Stewart, Caitlin Gerard, Kirk Acevedo, Javier Botet, Bruce Davison, Spencer Locke, Tessa Ferrer, Ava Kolker ja Marcus Henderson.

Steven Schneider, Brian Kavanaugh-Jones, Charles Layton, Bailey Conway Anglewicz, Couper Samuelson ja Whannell on tegevprodutsendid.  Sony Pictures Worldwide Acquisitions (“SPWA”) produtseeris ja rahastas filmi ASTRAAL 4 VIIMANE VÕTI.  
Žanr: õudus, põnevik, mystery /
Astraal 4: viimane võti
Astraal 4: viimane võti
Astraal 4: viimane võti