T
Žanr: seiklus, kogupere
/

Poiss ja tiiger / Tiger's Nest

Esilinastus Eestis : 18-11-2022
Režissöör: Brando Quilici
Stsenarist: Brando Quilici, Hugh Hudson
Näitlejad: Sunny Pawar, Claudia Gerini
Kirjeldus:
Ühel ööl päästab väike orb Balmani halastamatute salaküttide käest tiigrikutsika. Ta pääseb põgenema ning asub pikale ja ohtlikule teekonnale kaugesse pelgupaika, kus usutavasti oht neid enam ei varitse. Salaküttide eest põgenedes areneb Balmani ja tiigrikutsika Mukti vahel tugev side, täis usaldust ja kiindumust, mis aitavad neil ületada kõik takistused. Teel Mukti uue kodu poole kõrgel Himaalaja...Loe edasi >
Kirjeldus:
Ühel ööl päästab väike orb Balmani halastamatute salaküttide käest tiigrikutsika. Ta pääseb põgenema ning asub pikale ja ohtlikule teekonnale kaugesse pelgupaika, kus usutavasti oht neid enam ei varitse. Salaküttide eest põgenedes areneb Balmani ja tiigrikutsika Mukti vahel tugev side, täis usaldust ja kiindumust, mis aitavad neil ületada kõik takistused. Teel Mukti uue kodu poole kõrgel Himaalaja mägedes saavad nad osa elu suurimast seiklusest, milleks on tõeline sõprus.

Eesti vaatajate jaoks on filmitegelastele oma hääle andnud Märten Männiste (Balmani), Elis Liira (Hannah), Piret Viisimaa (Idha), Aleksander Ots (Samchai), Stefan Hein (Madhav), Jürgen Seermaa (Jenan), Kaia-Liisa Kesler (Bechne) ja Mark Oja (Govinda).

Film on dubleeritud eesti keelde dubleerimisstuudios AVP Stuudio. Dublaaži- ja helirežissöör on Kert Laur. Eesti keelde tõlkinud Siret Tuula.

Film on valitu 2022. aasta Pimedate Ööde filmifestivali JUST FILMI lastefilmide programmi.
 
Tagasi >
Poiss ja tiiger
Poiss ja tiiger
Poiss ja tiiger
Poiss ja tiiger
Sulle võib veel meeldida:

Koera kodutee

Esilinastus Eestis
25-01-2019 
Loe edasi

Mia ja valge lõvi

Esilinastus Eestis
11-01-2019 
Loe edasi
Tallinn]CINAMON_Tallinn_T1]https://cinamonkino.com/t1/film/poiss-ja-tiiger/ee