Žanr: kogupere
/

Tom ja Jerry / Tom and Jerry

Esilinastus Eestis : 26-02-2021
Režissöör: Tim Story
Stsenarist: Kevin Costello, William Hanna
Näitlejad: Chloe Grace Moretz, Michael Peña, Rob Delaney
Kirjeldus:
Lavastaja Tim Story filmis “Tom ja Jerry” satuvad taas kokku ajaloo armastatuimad vastased, kui Jerry kolib „sajandi pulma“ eel New Yorgi parimasse hotelli ning meeleheitel pulmakorraldaja on sunnitud temast vabanemiseks Tomi palkama. Järgnev kassi-hiire lahing ähvardab hävitada pulmakorraldaja karjääri, hotellis toimuvad pulmad ja ehk isegi terve hotelli. Kuid peagi ilmneb veel suurem probleem - nimelt üks saatanlikult auahne...Loe edasi >
Kirjeldus:
Lavastaja Tim Story filmis “Tom ja Jerry” satuvad taas kokku ajaloo armastatuimad vastased, kui Jerry kolib „sajandi pulma“ eel New Yorgi parimasse hotelli ning meeleheitel pulmakorraldaja on sunnitud temast vabanemiseks Tomi palkama. Järgnev kassi-hiire lahing ähvardab hävitada pulmakorraldaja karjääri, hotellis toimuvad pulmad ja ehk isegi terve hotelli. Kuid peagi ilmneb veel suurem probleem - nimelt üks saatanlikult auahne töötaja sepitseb midagi kõigi nende kolme vastu.

Tomi ja Jerry uusim suure ekraani seiklus on vaatemänguline klassikalise animatsiooni ja märuli segu, kus tuntud tegelased on sunnitud tegema mõeldamatut – kõige päästmiseks koostööd tegema.

Filmi lavastaja on Tim Story (“Fantastiline nelik”) ja produtsent on Chris DeFaria (“LEGO film 2”, “Valmistub esimene mängija”). William Hanna ja Joseph Barbera loodud tegelastel põhineva stsenaariumi autor on Kevin Costlelo.

Tegevprodutsendid on Tim Story, Adam Goodman, Steven Harding, Sam Register, Jesse Ehrman ja  Allison Abbate. Loomingulise meeskonna moodustasid operaator Alan Stewart, kunstnik James Hambidge, monteerija Peter S. Elliot ja kostüümikunstnik Alison McCosh. Helilooja on Christopher Lennertz.

Warner Bros. Picturesi, Warner Animation Groupi ja Tim Story filmi “Tom ja Jerry” levitab üleilmselt Warner Bros. Pictures.
Tagasi >