/

Päike on ju samuti täht / The Sun is Also A Star

Esilinastus Eestis : 17-05-2019
Režissöör: Ry Russo-Young
Stsenarist: Tracy Oliver
Näitlejad: Yara Shahidi, Charles Melton
Kirjeldus:
''Mis oleks, kui ütleksin, et suudan su endasse armuma panna?”

Ülikooli suunduv romantik Daniel Bae ja Jamaical sündinud pragmaatik Natasha Kingsley kohtuvad ja armuvad teineteisesse maagilisel päeval keset pöörast ja kihavat New Yorki. Vaid tänu saatuse tahtele kohtunud kahe võõra vahel löövad kohe sädemed lõkkele. Kuid kas saatusest piisab, et teismelised armumisest õnneliku armastuseni...Loe edasi >
Kirjeldus:
''Mis oleks, kui ütleksin, et suudan su endasse armuma panna?”

Ülikooli suunduv romantik Daniel Bae ja Jamaical sündinud pragmaatik Natasha Kingsley kohtuvad ja armuvad teineteisesse maagilisel päeval keset pöörast ja kihavat New Yorki. Vaid tänu saatuse tahtele kohtunud kahe võõra vahel löövad kohe sädemed lõkkele. Kuid kas saatusest piisab, et teismelised armumisest õnneliku armastuseni jõuaksid? Kell tiksub ja tegu võib olla Natasha viimase päevaga USA-s, kuna ta peret ootab riigist välja saatmine. Ta üritab võidelda Danieli vastu tekkinud tunnetega, viimane aga näeb vaeva, veenmaks tüdrukut, et nad on kokku määratud.

“Päike on ju samuti täht” on tänapäevane kõige kiuste armastuse leidmise lugu, mis otsib vastust küsimusele, kas me elud määrab saatus või universumi juhuslikud sündmused.

Natasha rollis astub üles Yara Shahidi (“Black-ish”) ja Danieli rollis Charles Melton (“Riverdale”), lisaks mängib filmis John Leguizamo (“John Wick 2”).

Ry Russo-Youngi (“Enne kui ma langen”) lavastatud filmi aluseks on romaani “Sina minu kõrval ja maailm meie kõrval” autori Nicola Yooni tunnustatud menuk. “Päike on ju samuti täht” oli New York Timesi edetabeli esikoharaamat ja on teeninud palju tunnustust, olles 2016. a National Book Awardi finalist, Amazoni 2016. a parim noorteromaan, jõudnud 2016. a Amazoni parimate lasteraamatute esikahekümne, New York Timesi tähelepanuväärseimate lasteraamatute ja Entertainment Weekly parimate raamatute esikümne hulka.

Russo-Youngi lavastatud stsenaariumi kirjutas Tracy Oliver (“Girls Trip”). Filmi produtsendid on Leslie Morgenstein ja Elysa Koplovitz Dutton, kes olid ka “Sina minu kõrval ja maailm meie vahel” produtsendid. Tegevprodutsent on Pamela Hirsch.

Loomingulise meeskonna moodustasid operaator Autumn Durald Arkapaw (“Teen Spirit”), kunstnik Wynn Thomas (“Avastamata arvud”), monteerija Joe Landauer (“Enne kui ma langen”) ja kostüümikunstnik Deirdra Elizabeth Govan (“Sorry to Bother You”). Helilooja on  Herdís Stefánsdóttir (“The Hate U Give”).

Warner Bros. Picturesi, Metro Goldwyn Mayer Picturesi ja An Alloy Entertainmenti toodetud “Päike on ju samuti täht” jõuab kinodesse kõikjal maailmas 16. maist 2019.

 

TheSunIsAlsoAStarMovie.net

 

 
Tagasi >
Päike on ju samuti täht
Päike on ju samuti täht
Päike on ju samuti täht
Päike on ju samuti täht