Oceani 8 / Ocean's 8

Esilinastus Eestis - 15-06-2018
Režissöör: Gary Ross
Stsenarist: Gary Ross, Olivia Milch
Näitlejad: Cate Blanchett, Helena Bonham Carter, Anne Hathaway, Sandra Bullock, Rihanna, Sarah Paulson, Mindy Kaling, Awkwafina
Kirjeldus:
Sandra Bullock, Cate Blanchett, Anne Hathaway, Mindy Kaling, Sarah Paulson, Awkwafina, Rihanna ja Helena Bonham Carter ühendavad jõud seiklusmärulis “Oceani 8”.

Viis aastat, kaheksa kuud, 12 päeva ja enamgi. Just nii kaua on Debbie Ocean (Sandra Bullock) elu suurimat röövi kavandanud.

Ta teab, et selleks läheb tal tarvis oma ala parimaid, alustades kuriteokaaslasest Lou Millerist (Cate Blanchett). Üheskoos värbavad nad spetsialistide meeskonna: juveliiri Amita (Kaling), tänavapetise Constance’i (Awkwafina), müügieksperdi Tammy (Paulson), häkkeri Nine Balli (Rihanna) ja moelooja Rose’i (Bonham Carter).

Neil on plaanis röövida 150 miljoni dollari väärtuses teemante, mida kannab aasta tähtsündmusel Metropolitani muuseumi galal maailmakuulus näitlejanna Daphne Kluger (Hathaway).

Plaan on üksikasjadeni läbi mõeldud, kuid juveelidele ligi pääsemiseks ja nende kätte saamiseks ei tohi vigu juhtuda. Ja seda kõigi silme all.

Filmis “Oceani 8” teevad kaasa ka James Corden, kes kehastab lugu lahendada üritavat kindlustusuurijat, ning Richard Armitage, kes mängib Klugeri kaaslast galal.

“Oceani 8” režissöör on Gary Ross (“Favoriit”, “Näljamängud”), kes kirjutas stsenaariumi kahasse Olivia Milchiga. Produtsendid on Steven Soderbergh ja Susan Ekins. Tegevprodutsendid on Michael Tadross, Diana Alvarez, Jesse Ehrman ja Bruce Berman, kaasprodutsent on Milch.

Kaadritetaguse meeskonna moodustasid operaator Eigil Bryld (“Palgamõrvarid Brügges”), kunstnik Alex DiGerlando (“Metsiku lõunamaa asukad”), Oscarile kandideerinud monteerija Juliette Welfling (“Tuukrikell ja liblikas”), Oscari-võitjast monteerija William Goldenberg (“Argo”), kostüümikunstnik Sarah Edwards (“Walter Mitty salajane elu”) ja helilooja Daniel Pemberton (“Steve Jobs”). Filmi tegelaskujud on loonud George Clayton Johnson ja Jack Golden Russell.

“Oceani 8” on Warner Bros. Picturesi, Village Roadshow Picturesi ja Rahway Roadi ühistoodang. Film jõuab kinodesse 15. juunist 2018 ja seda levitab Warner Bros. Pictures, osa piirkondades ka Village Roadshow Pictures,
Žanr: komöödia, märul /
Oceani 8
Oceani 8
Oceani 8
Oceani 8