T
Žanr: seiklus, kogupere
/

Jõulud džunglis / Christmas in the Jungle

Esilinastus Eestis : 26-11-2021
Režissöör: Jaak Kilmi
Produtsent: Roberts Vinovskis
Stsenarist: Lote Eglīte
Näitlejad: Rebeka Šuksta, Brydden Fablo Escobar, Māris Olte, Inga Alsiņa-Lasmane, Elizabete Liepa
Kirjeldus:

Sellel advendiajal taas kinodes!

Režissöör Jaak Kilmi koguperefilmi „Jõulud džunglis“ peategelane on 10-aastane koolitüdruk Paula, kes kolib koos perega troopikasse ja peab maha jätma endale tuttava maailma. Ehkki uus elu troopikas on tore, igatseb Paula siiski koduseid jõule ning nii otsustab ta koos oma uue sõbra Akhimiga džunglist jõulušamaani otsima minna. Kumbki ei tea aga, kui peadpööritavalt ohtlikuks...Loe edasi >
Kirjeldus:

Sellel advendiajal taas kinodes!

Režissöör Jaak Kilmi koguperefilmi „Jõulud džunglis“ peategelane on 10-aastane koolitüdruk Paula, kes kolib koos perega troopikasse ja peab maha jätma endale tuttava maailma. Ehkki uus elu troopikas on tore, igatseb Paula siiski koduseid jõule ning nii otsustab ta koos oma uue sõbra Akhimiga džunglist jõulušamaani otsima minna. Kumbki ei tea aga, kui peadpööritavalt ohtlikuks võib selline retk osutuda.

Filmi peaosalist, sihikindlat Paulat, kes kartmatult džunglisse jõuluimet otsima läheb, mängib Rebeka Šuksta. Paula ustava sõbra ja giidi Akhimi osas on Brydden Fablo Escobar. Filmis teevad kaasa armastatud Eesti näitlejad Saara Pius ja Pääru Oja loodusaktivistidena ning Tõnu Kark, kes on jõulušamaan.

Film on dubleeritud eesti keelde ja vene keelde.

“Jõulud džunglis” eestikeelses filmiversioonis annab peaosalisele Paulale hääle juba “Sipsiku” filmist Anuna tuntud Elo-Mirt Oja. Paula uue sõbra Akhimi rolli dubleerib Nils Jaagup England. Eesti vaatajate jaoks on filmitegelastele oma hääle andnud veel Anti Kobin (Paula isa), Hilje Murel (Paula ema), Liisa Saaremäel (Paula õde Kata), Rauno Kaibiainen (Akhmi isa), Tõnu Kilgas (kaevanduse äriboss), Mart Toome (paadimees Pak Ibu) ja mitmed teised.

 Film on dubleeritud eesti keelde dubleerimisstuudios Orbital Vox Studios. Dublaažiprodutsent on Uku Toomet, dublaažirežissöör Erki Aule, helirežissöör Markku Tiidumaa ning tõlkija Piret Õunapuu.


 
Tagasi >
Jõulud džunglis
Jõulud džunglis
Jõulud džunglis
Jõulud džunglis
Sulle võib veel meeldida:

Koera kodutee

Esilinastus Eestis
25-01-2019 
Loe edasi

Mia ja valge lõvi

Esilinastus Eestis
11-01-2019 
Loe edasi

SALAAED

Esilinastus Eestis
11-09-2020 
Loe edasi

Poiss ja tiiger

Esilinastus Eestis
18-11-2022 
Loe edasi
Tallinn]Forum_Cinemas_Coca-Cola_Plaza]https://www.forumcinemas.ee/event/302286/title/j%C3%B5ulud_d%C5%BEunglis/