T
Žanr: kogupere
/

LÕVI NIMEGA KUNINGAS / King

Esilinastus Eestis : 20-05-2022
Režissöör: David Moreau
Stsenarist: David Moreau, Jean-Baptiste Andrea, Gael Malry
Kirjeldus:
Lõvikutsikas Kuningas põgeneb transportimise ajal salakaubitsejate käest lennujaamast ja leiab varjupaiga 12-aastase Inèsi ja 15-aastase Alexi kodus. Õde ja vend mõtlevad välja pöörase plaani Kuninga Aafrikasse tagasi viimiseks. Kahjuks ei tee neid taga ajavad tolliagendid ülesannet just lihtsamaks. Kuid peagi ühineb nende seiklusega vanaisa Max, keda lapsed on vaid kaks korda kohanud, ja sest peale pole miski...Loe edasi >
Kirjeldus:
Lõvikutsikas Kuningas põgeneb transportimise ajal salakaubitsejate käest lennujaamast ja leiab varjupaiga 12-aastase Inèsi ja 15-aastase Alexi kodus. Õde ja vend mõtlevad välja pöörase plaani Kuninga Aafrikasse tagasi viimiseks. Kahjuks ei tee neid taga ajavad tolliagendid ülesannet just lihtsamaks. Kuid peagi ühineb nende seiklusega vanaisa Max, keda lapsed on vaid kaks korda kohanud, ja sest peale pole miski võimatu.

Eesti vaatajate jaoks on filmitegelastele oma hääle andnud Nora Aule (Ines), Märten Männiste (Alex), Egon Nuter (Max), Kristiine Truu (Louise), Erki Aule (Paul), Külli Teetamm (Elisabeth), Liisu Krass (Chaussin), Priit Öövel (Martin), Rauno Kaibiainen (Thomas) ja mitmed teised.

Film on dubleeritud eesti keelde dubleerimisstuudios AVP Stuudio. Dublaaži- ja helirežissöör on Kert Laur. Eesti keelde tõlkinud Hiljar Laansalu.
 
Tagasi >
LÕVI NIMEGA KUNINGAS
LÕVI NIMEGA KUNINGAS
LÕVI NIMEGA KUNINGAS
LÕVI NIMEGA KUNINGAS
Sulle võib veel meeldida:

Mia ja valge lõvi

Esilinastus Eestis
11-01-2019 
Loe edasi
Tallinn]Apollo_Kino_Mustamäe]https://www.apollokino.ee/event/4468/title/l%C3%B5vi_nimega_kuningas/